Utrata wagi z aloesem

Aloes od tysiącleci wykorzystywany jest jako substancja oczyszczająca organizm i lek na zaparcia, ale jest skuteczna także w kwestii utraty wagi. Związane jest to z faktem, że jak już wspomniano, aloes pomaga oczyszczać organizm, a dodatkowo przyspiesza spalanie tłuszczu. Podkreślmy jednak, że działanie aloesu jest silne, więc nie może być to substancja przyjmowana regularnie przez dłuższy okres czasu.

Wsparcie metabolizmu

Przyjmowanie aloesu przyspiesza działanie procesów metabolicznych w organizmie, zwłaszcza w komórkach, gdzie następują właściwe procesy energetyczne. Jego działanie na układ pokarmowy odnosi się do usuwania toksyn i skuteczniejszego trawienia, co w konsekwencji ogranicza przyjmowanie energii.

Sprawdź: Aloes drzewiasty - więcej >>

Detoks i czyszczenie jelit

Jak już wspomniano, aloes działa przeczyszczająco i był wykorzystywany jako lek na zaparcia Ten fakt powoduje, że z powodzeniem można go wykorzystywać także do zalęgających w naszych jelitach niestrawionych resztek pokarmowych, które są poddawane procesom naturalnej fermentacji skutkującym powstawaniem szkodliwych dla naszego organizmu toksyn. Trzeba jednak zachować ostrożność, ponieważ realizowane jest to poprzez delikatne drażnienie jelit, co w zbyt dużym natężeniu będzie prowadziło do poważnych wzdęć i proces usuwania toksyn zostanie nieprzyjemnie zaburzony.

Odchudzanie w dwa tygodnie

Aloes ma silne działanie, więc nie powinno się go przyjmować dłużej niż 2-4 tygodni w jednej kuracji. W tym czasie przyjmuje się go 3 razy dziennie przed posiłkami jako jedną łyżeczkę soku lub jeden kieliszek (25ml) nalewki.

 

O serwisie

Obszerna wiedza z dziedziny zdrowego stylu życia.
Czym jest gluten?
Które produkty nie posiadają glutenu?
Jak poradzić sobie z dietą bezglutenową?
Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz tylko u Nas.

 

leczenie uzależnienia od hazardu

Kontakt

kontakt@jaroslawwroblewski.pl

Galeria