17 lipca 2024
bank

3 gwarantowane nagrody w Banku Millenium

Bank Millenium oferuje posiadaczom konta osobistego aż trzy gwarantowane nagrody w swojej nowej promocji. Premia pieniężna o wysokości 150 złotych, którą można wydać na dowolny cel, bon Allegro o wysokości 100 złotych oraz bonusowe 20 złotych w zakupowej aplikacji. Czwarta nagroda czeka tych, którzy mają niepełnoletnie dziecko – będzie nią bon Allegro na kwotę 50 złotych.

Uczestnikiem tej atrakcyjnej promocji może być pełnoletnia osoba, która do 22 grudnia 2020 roku nie była posiadaczem żadnego produktu Banku Millenium, a więc nie posiadała, współposiadała, ani nie dysponowała kontem lub kartą kredytową, pre-paid czy innymi usługami. Osoba ta również nie mogła w przeszłości uczestniczyć w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student z bonusem/nagrodą na start, ani czekać obecnie na rozpatrzenie wniosku o jakikolwiek produkt w Banku Millenium.

Aby wziąć udział w promocji należy do 1 lutego 2021 roku złożyć wniosek o konto osobiste 360º lub 360º Student wraz z kartą. Wniosek należy złożyć za pomocą strony, do której link można znaleźć na stronie promocji, ponieważ tylko one będą uwzględniane w tym wypadku. Należy również podać swój numer telefonu, a także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych z banku, a więc na otrzymywanie wiadomości e-mail oraz drogą telefoniczną. Na tym etapie nie można również zapomnieć o aktywowaniu aplikacji mobilnej banku.

Za wykonanie tych czynności klient otrzymuje bon Allegro o wysokości 100 złotych oraz 20 złotych zwrotu w aplikacji zakupowej Goodie. Jeśli natomiast użytkownik chce otrzymać resztę nagród, powinien w lutym, marcu, kwietniu oraz maju roku 2021 zapewnić wpływy o wysokości minimum 1000 złotych na nowe konto w Banku Millenium, a także wykonać w każdym z tych miesięcy co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem. Od 1 lutego do 31 maja 2021 konieczne jest również wykonanie co najmniej jednej płatności telefonem lub jeden przelew tytułem opłaty stałej, na przykład zapłacić na prąd, gaz lub Internet.

Osoby, które spełnią powyższe warunki mogą liczyć na to, że do 26 lutego 2021 roku otrzymają powiadomienie w formie wiadomości SMS o tym, że otrzymują kartę podarunkową Allegro na kwotę 100 z złotych oraz kod zapewniający 20 złotych zwrotu w aplikacji zakupowej Goodie. Z kolei do 30 czerwca 2021 otrzymają zwrot pieniężny o wysokości 150 złotych. Do dnia otrzymania nagród nie wolno zamykać konta, ani wycofywać wyrażonych wcześniej zgód.

A żeby zobaczyć, czym jest crowdlending, wstąp na polemika.pl.